czwartek, 25 styczeń 2018 18:35

POŻEGNANIE Z KOLĘDĄ

Małopolska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie serdecznie zaprasza rzemieślników wraz z rodzinami i uczniami na staropolskie
POŻEGNANIE Z KOLĘDĄ
Spotkanie odbędzie się w piątek 2 lutego 2017 r. o godz.17.00 w „Klubie Na Kotłowem”, Kraków, ul. Westerplatte 18 (wstęp wolny).
W imieniu małopolskich rzemieślników zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą o zaszczycenie swoją obecnością tak ważnego dla środowiska rzemieślniczego wydarzenia, zwłaszcza w roku obchodów Jubileuszu 90-lecia istnienia Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości.

Czytano 1714 razy Ostatnio zmodyfikowano poniedziałek, 29 styczeń 2018 09:34