piątek, 17 marzec 2017 15:05

Ruszyła rekrutacja do Rzemieślniczej Szkoły MIRiP!

Wzorem lat ubiegłych MIRiP bierze czynny udział w organizowanych Targach, spotkaniach z młodzieżą i ich rodzicami. Kumulacja wydarzeń miała miejsce w dniu 2 marca, gdzie przedstawiciele MIRiP zorganizowali stoiska w aż trzech różnych miejscach. Zresztą – zobaczcie sami.
2 marca w Gimnazjum w Rudawie odbyły się XIII Gminne Targi Edukacyjne, które już trzeci rok z rzędu zostały objęte Honorowym Patronatem MIRiP. Podczas spotkania zorganizowane zostały spotkania z rzemieślnikami MIRiP – Pan Andrzej Dąbrowa opowiadał o tajnikach zawodu obuwnika i kaletnika, Piotr Pabian o kunszcie stolarskim a Grzegorz Adamski o zawodzie dekarza i kulisach prowadzenia działalności gospodarczej. Na otwarciu Targów obecny był z-ca prezesa MIRiP Tadeusz Dąbrowski a stoiska pomagała przygotować m.in. Agnieszka Walczak-Szefer (MIRiP) oraz Wojciech Zdudu.(RZSZ MIRiP)
W tym samym dniu już po raz trzeci odbyły się Koźmickie Targi Edukacji. Ofertę Rzemieślniczej szkoły zawodowej prezentowali z-ca Dyrektora MIRiP Tomasz Kowalik, Sabina Szponer (RZSZ MIRiP), Monika Olejnik (MIRiP) w asyście uczennicy naszej szkoły Katarzyny Witkowskiej. Po raz pierwszy na naszym stoisku można było zobaczyć zdjęcia naszych uczniów przy pracy.
W Michałowicach stoisko MIRiP prezentowały Beata Ostrowska (MIRiP) wraz z Elżbietą Augustyn (RZSZ MIRiP) oraz Grażyną Marszal (RZSZ MIRiP).

 • DSC00911
 • DSC00912
 • DSC00913
 • DSC00916
 • DSC00919
 • DSC00920
 • DSC00921
 • thumbnail_DSC00907
 • thumbnail_DSC00909
 • thumbnail_Malopolska_Izba_Rzemiosla_i_Przedsiebiroczsci1-2
 • thumbnail_Malopolska_Izba_Rzemiosla_i_Przedsiebiroczsci1
 • thumbnail_Malopolska_Izba_Rzemiosla_i_Przedsiebiroczsci10
 • thumbnail_Malopolska_Izba_Rzemiosla_i_Przedsiebiroczsci11-11
 • thumbnail_Malopolska_Izba_Rzemiosla_i_Przedsiebiroczsci13-13
 • thumbnail_Malopolska_Izba_Rzemiosla_i_Przedsiebiroczsci16-16
 • thumbnail_Malopolska_Izba_Rzemiosla_i_Przedsiebiroczsci17-17
 • thumbnail_Malopolska_Izba_Rzemiosla_i_Przedsiebiroczsci18-18
 • thumbnail_Malopolska_Izba_Rzemiosla_i_Przedsiebiroczsci2-2
 • thumbnail_Malopolska_Izba_Rzemiosla_i_Przedsiebiroczsci3-3
 • thumbnail_Malopolska_Izba_Rzemiosla_i_Przedsiebiroczsci3
 • thumbnail_Malopolska_Izba_Rzemiosla_i_Przedsiebiroczsci4-4
 • thumbnail_Malopolska_Izba_Rzemiosla_i_Przedsiebiroczsci5-5
 • thumbnail_Malopolska_Izba_Rzemiosla_i_Przedsiebiroczsci5
 • thumbnail_Malopolska_Izba_Rzemiosla_i_Przedsiebiroczsci7-7

 

Czytano 1530 razy Ostatnio zmodyfikowano piątek, 17 marzec 2017 15:16