poniedziałek, 22 maj 2017 11:35

Pierwszy staż zagraniczny naszych uczniów coraz bliżej!

Trwają przygotowania do wyjazdu 20 uczniów szkoły MIRiP na staż do Niemiec. 18 maja odbyło się pierwsze spotkanie z rodzicami uczniów, które poprowadził koordynator projektu, z-ca dyrektora MIRiP Tomasz Kowalik.
Podczas spotkania zaprezentowano rodzicom szczegółową prezentację Projektu „Nauka+zawód=lepszy start w dorosłość! Staże zawodowe 20 uczniów w przedsiębiorstwach w Niemczech” realizowanego przez Małopolską Izbę Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie w ramach Programu POWER na zasadach Erasmus+.
Przedstawiono cele główne i szczegółowe projektu oraz spodziewane rezultaty. Rodzice poznali również warunki uczestnictwa w projekcie, poruszono kwestię bezpieczeństwa, ubezpieczenia, transportu, warunków lokalowych w których będą mieszkać uczniowie, zasady przebywania uczniów na praktykach oraz roli i zadań opiekunów, którzy będą przebywać w Niemczech razem z uczniami.

W chwili obecnej trwają przygotowania do przeprowadzenia szkoleń dla uczniów przygotowujących ich do wyjazdu, który planowo odbędzie się w terminie 20.08 – 02.09.2017r.
Organizacją wyjazdu zajmuje się zespół Projektowy MIRiP w składzie:
Koordynator projektu Tomasz Kowalik
Asystent koordynatora projektu Beata Ostrowska
Koordynator szkolny Elżbieta Augustyn
Szczegóły projektu i wszelkie aktualności znajdują się na stronie szkoły, po kliknięciu w LINK

• Spotkan_iezrodzicamithumbnail_Malopolska_Izba_Rzemiosla_i_Przedsiebiorczosci_Spotkanie_POWER2_1
  • Spotkan_iezrodzicamithumbnail_Malopolska_Izba_Rzemiosla_i_Przedsiebiorczosci_Spotkanie_POWER2_2
  • Spotkan_iezrodzicamithumbnail_Malopolska_Izba_Rzemiosla_i_Przedsiebiorczosci_Spotkanie_POWER2_3
  • Spotkan_iezrodzicamithumbnail_Malopolska_Izba_Rzemiosla_i_Przedsiebiorczosci_Spotkanie_POWER2_4
Czytano 2079 razy Ostatnio zmodyfikowano czwartek, 25 maj 2017 11:28