piątek, 23 czerwiec 2017 21:12

Nasza szkoła ma już swoich absolwentów

23 czerwca jest niezwykle ważnym dniem w historii Rzemieślniczej szkoły MIRiP. Choć przed naszymi uczniami jeszcze dwa miesiące do zakończenia praktyk, to już dziś uczniowie naszej pierwszej klasy 3 ZR oficjalnie, w towarzystwie swoich młodszych kolegów pożegnali mury szkoły.

W uroczystości zakończenia roku szkolnego uczestniczyli przedstawiciele MIRiP: prezes Janusz Kowalski wraz z zastępcą Tadeuszem Dąbrowskim oraz z-ca dyrektora Tomasz Kowalik. Grono pedagogiczne reprezentowali wychowawcy i nauczyciele szkoły pod przewodnictwem dyrektor szkoły Elżbiety Kosackiej.
Pomimo przyjaznej i radosnej atmosfery towarzyszącej spotkaniu, naszła nas też chwila refleksji – w końcu pożegnaliśmy uczniów klasy 3ZR. Jest to szczególna klasa, która pod wychowawstwem nauczyciela geografii Grzegorza Onyszkiewicza jako pierwsza w historii szkoły obdarzyła nas swoim zaufaniem i podjęła naukę, umożliwiając nam utworzenie szkoły. Należy podkreślić ich niezwykły wkład w historię szkoły oraz zaangażowanie jakie włożyli w rozwój szkoły – z tej okazji prezes MIRiP wręczył wszystkim 12 uczniom pamiątkowe statuetki „Dla pierwszych absolwentów RZSZ MIRiP w latach 2014-2017”.
Ponadto, podczas uroczystości Prezes MIRiP wręczył pamiątkowe dyplomy i nagrody uczniom, którzy wykazali się najlepszymi ocenami, zachowaniem, frekwencją czy też działaniami na rzecz promocji i rozwoju szkoły. Wzorem roku ubiegłego stypendia dla osób, które mają najlepsze oceny zostaną wręczone podczas uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego 2017/2018.
Przed naszymi absolwentami jeszcze jedno wyzwanie przed wkroczeniem w dorosłość – Egzamin Czeladniczy zdawany w Małopolskiej Izbie Rzemiosła i Przedsiębiorczości. Mamy nadzieję, że doświadczenie zdobyte podczas nauki w szkole i pozytywnie zdany egzamin, przyczyni się do dalszych sukcesów zawodowych i prywatnych.

 • Zawodowa_1
 • Zawodowa_10
 • Zawodowa_11
 • Zawodowa_12
 • Zawodowa_13
 • Zawodowa_14
 • Zawodowa_15
 • Zawodowa_16
 • Zawodowa_17
 • Zawodowa_18
 • Zawodowa_19
 • Zawodowa_2
 • Zawodowa_20
 • Zawodowa_21
 • Zawodowa_22
 • Zawodowa_23
 • Zawodowa_3
 • Zawodowa_4
 • Zawodowa_5
 • Zawodowa_7
 • Zawodowa_8
 • Zawodowa_9

 

Czytano 1249 razy Ostatnio zmodyfikowano poniedziałek, 26 czerwiec 2017 12:39