środa, 08 listopad 2017 10:55

Zaproszenie do składania wniosków ERASMUS+

2,7 mld euro – to więcej niż kiedykolwiek – środków przeznaczonych na projekty dotyczące kształcenia, szkolenia, młodzieży i sportu. Zapraszamy do składania wniosków w ramach programu ERASMUS+. Z racji nabytego przez MIRiP doświadczenia służymy pomocą i doradztwem naszym Cechom i Spółdzielnią w przygotowaniu wniosków na 2018 rok!

Organizacje, które chciałyby ubiegać się w 2018 r. o dofinansowanie z programu Erasmus+ – unijnego programu na rzecz kształcenia, szkolenia, młodzieży i sportu – mogą już zacząć przygotowywać wnioski o dotacje. Przewodnik po programie Erasmus+, zawierający szczegółowe informacje o zasadach składania wniosków, jest dostępny tutaj. Zapraszamy również do zapoznania się z Zaproszeniem do składania wniosków na 2018 rok znajdującym się na stronie (KLIKNIJ TUTAJ, ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ).

To dzięki tym dofinansowaniom MIRiP w każdym roku realizowała programy:

W ramach programu ERASMUS+:
1. "Różne zawody, te same cele. Wymiana doświadczeń w dziedzinie kształcenia zawodowego sposobem na podniesienie jakości nauczania".
Tygodniowe praktyki dla 20 osób związanych ze szkolnictwem zawodowym, które odbyły się w Izbie Rzemieślniczej w Erfurt (Niemcy).

W ramach Program PO WER:
1. „Poznanie portugalskiego modelu nauki zawodu w branży stolarskiej".
Tygodniowe praktyki dla 20 osób związanych ze szkolnictwem zawodowym, które odbędą się w Casa da Educação w Lizbonie (Portugalia).

2. „NAUKA+ZAWÓD=LEPSZY START W DOROSŁOŚĆ".
Staże zawodowe 20 uczniów w przedsiębiorstwach w Niemczech.

Czytano 1954 razy Ostatnio zmodyfikowano środa, 08 listopad 2017 11:25