wtorek, 06 luty 2018 16:15

Piracki bal optyków 2018

W klubie Na Kotłowem w ubieglą sobotę 3 lutego odbył się Piracki Bal Optyków 2018

W dniu 3 lutego 2018r. na tydzień przed końcem karnawału tradycyjnie już w sali „Na kotłowem” –najpiękniejszej sali Krakowa, odbył się kolejny Noworoczny Bal Optyków o nazwie: Bal Piracki. Podczas imprezy nie zabrakło konkursów m. in. na najpiękniejsze przebranie, najpiękniejsze tańce, najszybszych pożeraczy pączków oraz niespodzianek takich jak np. ślepe losy. Grał i śpiewał Ostatni Czarodziej Krakowa Aleksander Makino Kobyliński wraz z zespołem Andrusy. Na balu pojawiło się wielu znakomitych gości m. in. prezes Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej Wiesław Jopek, prezes Krajowej Rzemieślniczej Izby Optycznej JanWitkowski, v-ce Prezes Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej Jerzy Kotala, v-ce Prezes Warszawskiego Cechu Optyków, członek Zarządu Krajowej Rzemieślniczej Izby Optycznej Andrzej Dąbrowski. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z balu.

• Pirackibaloptykow
  • Pirackibaloptykow1