wtorek, 20 luty 2018 13:12

Dni otwarte w naszej szkole

Specjalnie dla naszych przyszłych uczniów i ich rodziców organizujemy „Dni otwarte”, na które już dziś serdecznie zapraszamy. „Dni otwarte” zostaną zorganizowane w budynku naszej szkoły, przy ulicy Rzeźniczej 4 w dniach 6, 7, 10 marca, 21 kwietnia oraz 23 maja!

„Dni otwarte” są kolejnym działaniem, mającym na celu promowanie nauki w rzemiośle. Ofertę naszej szkoły prezentujemy na praktycznie każdych targach edukacyjnych odbywających się w Małopolsce. W ubiegłym tygodniu w Zespole Szkół Ekonomicznych nr 2 im. I. Daszyńskiego w Krakowie odbyły się Prezentacje Nowohuckich Szkół Ponadgimnazjalnych pod hasłem ''10-te Prezentacje w 100-lecie odzyskania niepodległości''. Były to kolejne targi w tym roku, podczas których prezentowaliśmy ofertę Rzemieślniczej Branżowej Szkoły I Stopnia MIRiP. Szkołę promowali przedstawiciele Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości wraz z uczniami Szkoły MIRiP. Młodzież mogła zapoznać się z bogatą ofertą, którą daje Szkoła. W najbliższym czasie nasza szkoła będzie prezentować się na innych Targach, m.in. w Zabierzowie, Węgrzcach Wielkich, Koźmicach Wielkich, Michałowicach a także na „Festiwalu Zawodów” organizowanych w dniach 22-24.03.2018r. na hali wystawowej EXPO.

Czytano 660 razy