środa, 09 styczeń 2019 08:13

Spotkanie opłatkowe w Cechu Rzemiosł Różnych w Olkuszu

Na zaproszenie Cechu Rzemiosł Różnych w Olkuszu w spotkaniu opłatkowym w siedzibie Cechu udział wzięli: Janusz Kowalski - Prezes Izby, Zastępca Grzegorz Mielnicki i Dyrektor Izby Anna Adamczyk. Spotkanie zaszczycili także swoją obecnością: Agnieszka Scigaj Poseł na Sejm RP, Burmistrz Miasta i Gminy Olkusz Roman Piaśnik, Wójt Gminy Bolesław Krzysztof Dudziński, Kierownik Inspektoratu ZUS w Olkuszu Anna Marchwiarz, Dyrektor PUP w Olkuszu Małgorzata Adamczyk - Kurzak, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Olkuszu Agata Knapik oraz Ksiądz Zenon Ptak.

Zgromadzeni rzemieślnicy z radością przyjęli deklarację Pani Poseł A. Ścigaj i zaproszonych Gości o wspieraniu rozwoju rzemiosła i szkolnictwa zawodowego.

• Spotkanie_Opłatkowe_Olkusz2
  • Spotkanie_Opłatkowe_Olkusz3