piątek, 08 luty 2019 12:49

Spektakl muzyczny HEJT MADE

Pragniemy bardzo serdecznie zaprosić na spektakl muzyczny Hejt MADE (na występach gościnnych w Krakowie).
HEJT MADE to spektakl muzyczny dla młodzieży i o młodzieży. O dojmującej samotności pomimo kilkuset znajomych na Facebooku, o niezrozumieniu i porzuceniu przez dorosłych zajętych sobą lub zarabianiem pieniędzy, o powierzchowności wirtualnych kontaktów i braku umiejętności rozmowy i nawiązania głębokich relacji, o głodzie i potrzebie miłości.


Przygotowany przez artystów kultowego musicalu Metro, doświadczonych kompozytorów, wokalistów, pedagogów i trenerów wokalnych (m.in. Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Jak Oni Śpiewają, czy The Voice Of Poland), aktorów warszawskich teatrów muzycznych Roma i Buffo, Agnieszkę Piotrowską-Hajduk i Piotra Hajduka wraz z Zespołem Wokalnym „DECYBELE” musical Hejt MADE, w lekki i bezpretensjonalny sposób porusza problem uzależnienia młodych ludzi od Internetu i mediów społecznościowych,  pułapek wirtualnego świata, zaniku więzi międzyludzkich, budowania relacji, samotności…

Dzięki poruszanej problematyce spektakl świetnie wpisuje się w szkolne programy wychowawcze, program profilaktyczny, może też być punktem wyjścia i doskonałym materiałem do wykorzystania na godzinach wychowawczych czy zebraniach z rodzicami.
Dodatkowym atutem spektaklu są autorskie piosenki w niebanalnych,  wielogłosowych aranżacjach, wykonane na żywo przez 13 nastolatek, świetna choreografia i ruch sceniczny, wyraziste bohaterki, wspaniała, energetyczna muzyka.
Co: HEJT MADE - spektakl muzyczny w wykonaniu zespołu wokalnego DECYBELE
Kiedy: 08 marca 2019 - godz.: 11:30 oraz 14:30
Gdzie: Centrum Kongresowa ICE Kraków - Sala Teatralna (S2)
Bilety (cegiełki): 28, 25, 18 zł
Całkowity dochód z biletów z obu spektakli będzie przeznaczony na działalność Krakowskiego Komitetu Zwalczania Raka.
Bilety na oba spektakle do nabycia:
- InfoKraków: ul. Św. Jana 2 - tel. 12 354 27 25 (PN-ND 9-19)
- InfoKraków: Plac Wszystkich Świętych 2 - tel. 12 354 27 23 (PN-ND 9-17)
- Filmotechnika: Rynek Główny 9 (Pasaż Bielaka) - tel. 12 421 23 43 (PN-PT 10-18)
- ONLINE: http://www.eventim.pl

Czytano 553 razy Ostatnio zmodyfikowano piątek, 08 luty 2019 12:53