niedziela, 10 marzec 2019 20:23

XIX Edycja Konkursu „Bezpiecznie od Startu”

Małopolska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie uprzejmie informuje, że organizuje etap regionalny XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy dla uczniów z zakładów rzemieślniczych „BEZPIECZNIE OD STARTU”.

Przyjęty terminarz przebiegu Konkursu:

Termin etapu regionalnego – który odbędzie się w siedzibie naszej Izby – zostanie wyznaczony i podany do wiadomości zainteresowanych po ustaleniu listy uczestników (planowany termin – kwiecień 2019 r).

Ogólnopolski Finał XIX edycji Konkursu BHP – na którym dwóch laureatów etapu regionalnego będzie reprezentować naszą Izbę odbędzie się 22.05.2019 r. w Warszawie - w siedzibie Związku Rzemiosła Polskiego.

Zakres tematyczny konkursu obejmuje:
problematykę prawa oraz bezpieczeństwa i higieny pracy przewidzianą w podstawie programowej kształcenia w zawodach;
tematy z zakresu ergonomii, psychologii pracy, ochrony przeciwpożarowej;
tematy z zakresu udzielania pierwszej pomocy.

Zgłoszenia (karta zgłoszeniowa do pobrania) należy przesłać do dnia 30 marca 2019 r. – na adres Izby, ul. św. Anny 9, 31-008 Kraków, lub e-mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub złożyć bezpośrednio w Wydziale Oświaty Kwalifikacji MIRiP w Krakowie, I piętro, pokój nr 16.

Serdecznie zachęcamy do udziału w konkursie - na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody ufundowane Małopolską Izbę Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie oraz Państwową Inspekcję Pracy.

Dodatkowe informacje dot. konkursu można uzyskać w w/w wydziale lub pod nr tel. 12 422 77 68

Pliki do pobrania:
1. Regulamin konkursu i karta zgłoszeniowa (+ zgoda na wykorzystanie wizerunku i klauzula informacyjna dot. RODO)
2. Bank pytań
3. Pierwsza pomoc przedmedyczna osobom poszkodowanym w wypadkach przy pracy (pytania).

Pobierz PDF

Czytano 1417 razy Ostatnio zmodyfikowano niedziela, 10 marzec 2019 20:39