środa, 08 maj 2019 11:02

Seminarium w Małopolskiej Izbie Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie dotyczące nieprawidłowości w likwidacji szkód komunikacyjnych z OC

W Małopolskiej Izbie Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie odbyło się spotkanie z udziałem europosłanki Róża Thun i posła Józef Lassota, dotyczące eliminacji nieprawidłowości w likwidacji szkód komunikacyjnych OC i nie egzekwowanie Wytycznych KNF z 16.12.2016.
Organizatorami spotkania są: Ogólnopolska Komisja Rzemiosł Motoryzacyjnych - Związku Rzemiosła Polskiego, Małopolska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie, Automobilklub Polski, Polska Izba Motoryzacji.
Małopolską Izbę Rzemiosła i Przedsiębiorczości reprezentował Tadeusz Dąbrowski, wiceprezes MIRiP i wiceprzewodniczący OKRM ZRP.

• Thun2
  • Thun3