niedziela, 19 maj 2019 09:25

Adam Rajpold wystrzelał tytuł króla kurkowego AD 2019

Na Strzelnicy Pasternik odbyły się doroczne strzelania o tytuł króla kurkowego AD 2019. Zwyciężył Adam Rajpold pokonując finale Dariusza Kaczmarczyka i Rafała Kowala.

Zawody odbyły się m.in. w obecności prezydenta Krakowa prof. Jacka Majchrowskiego i dowódcy Centrum Operacji Lądowych - Dowódcy Komponentu Lądowego CO-Ląd gen. dywizji Sławomira Kowalskiego. Jak zawsze licznie było reprezentowane rzemiosło z prezesem Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości Januszem Kowalskim na czele.
Król-elekt Adam Rajpold jest znanym krakowskim hotelarzem, współwłaścicielem sieci hoteli "Kazimierz", prezesem Małopolskiej Izby Hotelarskiej ,,Gremium". Intronizacja nowego króla kurkowego odbędzie się 2 czerwca br. w Rynku Głównym.

Podczas zawodów zmagano się również o puchary honorowe. W rywalizacji o puchar VIP-ów zwyciężył Łukasz Gibała. Prezes Janusz Kowalski startujący w tej konkurencji musiał uznać wyższość rywali. Najlepszym strzelcem wśród b. królów kurkowych i generałów okazał się Jan Dziura-Bartkiewicz, który w walce o Superpuchar pokonał Łukasza Gibałę.
Prezes Janusz Kowalski w imieniu małopolskiego rzemiosła pogratulował zwycięstwa Adamowi Rajpoldowi i marszałkom Dariuszowi Kaczmarczykowi i Rafałowi Kowalowi.

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://www.izba.krakow.pl/images/2019/Rajpold

Czytano 1175 razy Ostatnio zmodyfikowano niedziela, 19 maj 2019 09:30