środa, 14 sierpień 2019 13:30

Restauracja - kawiarnia "Beza" rozpoczęła działalność na placu Wolnica

Jak już informowaliśmy, w budynku przy placu Wolnica, w części należącej do Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie, od poniedziałku 12 sierpnia działa restauracja-kawiarnia Beza. Zaprasza gości codziennie od 10 do 22 a w weekendy do 24.

Wiele starań i zabiegów ze strony Zarządu naszej Izby, doprowadziło do zawarcia umowy z Łukaszem Romaniszynem, właścicielem potężnej firmy "Krakowskie Wypieki", na otwarcie na parterze budynku przy placu Wolnica restauracji. Po gruntownym remoncie restauracja już działa. Do dyspozycji klientów są dwa przestronne pomieszczenia, przestrzeń w holu wejściowym oraz ogródek letni. Oczy klientów wabi zwłaszcza wielka witryna z ciastami w sali z bufetem.

Prezes MIRiP Janusz Kowalski zachęca rzemieślników i ich rodziny do odwiedzenia tego miejsca, degustacji przysmaków i obejrzenia jak bardzo i na dobre zmienia się stan posiadania Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości.

Czytano 1803 razy Ostatnio zmodyfikowano środa, 14 sierpień 2019 16:35