niedziela, 01 marzec 2020 16:37

28. MAŁOPOLSKI KONKURS UCZNIÓW FRYZJERSTWA

Już 15 marca 2020 odbędzie się kolejny, 28. Małopolski Konkurs Uczniów Fryzjerstwa, organizowany przez Cech Rzemiosł Różnych w Krakowie oraz Zespół Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie.
Młodzież kształcąca się w zawodzie fryzjer, będzie miała możliwość wykazania się i sprawdzenia swoich umiejętności, jak również wymiany doświadczeń między uczestnikami konkursu.
Honorowym patronatem konkurs objął Prezydent Miasta Krakowa prof. Jacek Majchrowski oraz Małopolska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie.

Konkurs rozpocznie się o godzinie 10:00, rejestracja uczestników- 9:00-9:30.
Miejsce: Zespół Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości ul. Rzeźnicza 4 w Krakowie.
Termin zgłoszeń uczestników: do 10 marca 2020 roku.
Ilość miejsc ograniczona.
Uczniowie proszeni są o zgłaszanie się z ważną legitymacją szkolną.
Poniżej regulamin i zgoda na przetwarzanie danych osobowych uczestnika, którą należy mieć podpisaną w dniu konkursu (uczestnicy pełnoletni podpisują we własnym imieniu, niepełnoletnim uczestnikom podpisuje rodzic/opiekun prawny).
Regulamin Konkursu 2020
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
Serdecznie zapraszamy!

Pobierz PDF