poniedziałek, 16 marzec 2020 14:18

Apel Związku Rzemiosła Polskiego

Szanowni Państwo,

Prosimy o pilne rozeznanie, z udziałem cechów, możliwości podjęcia przez firmy z terenu działalności państwa Izby, szycia jednorazowych maseczek i kombinezonów, w celu wsparcia zaopatrzenia jednostek medycznych i innych podmiotów zaangażowanych w działania związane z sytuacją epidemiologiczną wywołaną transmisją koronawirusa SARS-CoV-2.

Informacje nt. firm gotowych włączyć się w tę akcję prosimy zgłaszać drogą mailową i telefoniczną do sekretariatu Związku Rzemiosła Polskiego, tel. +22 5044330; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. /prosimy o podanie nazwy firmy, adres, imię i nazwisko osoby do kontaktu, numer telefonu, adres mailowy, itp/.

Firmy powinny także podać, czy dysponują materiałami do wykonania tego typu usługi czy potrzebują ich dostarczenia.

Akcja organizowana jest przez władze publiczne.
Z wyrazami szacunku,

Związek Rzemiosła Polskiego