poniedziałek, 14 luty 2022 13:41

Beata Klepka Starszym Cechu Rzemiosł Różnych w Krakowie

We wtorek, 8 sierpnia 2021 roku odbyło się Walne Nadzwyczajne Cechu Rzemiosł Różnych w Krakowie. Z ramienia Izby w Posiedzeniu wziął udział Prezes Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości Janusz Kowalski.
W wyniku głosowania została odwołana ówczesna Starsza Cechu Zofia Michalska oraz Członek Zarządu Janusz Wójcik.

Nowym Starszym Cechu została wybrana Pani Beata Klepka. Pani Beata Klepka jest wieloletnim członkiem Cechu, Mistrzem w zawodzie fryzjer, od 23 lat prowadzącym swój zakład fryzjerski. Jej postawa, doświadczenie i zaangażowanie w sprawy rzemiosła zostały docenione przez Zarząd Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie, który w obecnej kadencji zaprosił ją do prac w Zarządzie Izby.
W skład nowego Zarządu Cechu wchodzą: Teresa Ożóg, Józefa Natanek, Janina Domagalska, Radosław Biały oraz Sebastian Lis.

Serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy na rzecz rzemiosła.

Czytano 571 razy Ostatnio zmodyfikowano poniedziałek, 14 luty 2022 14:21