wtorek, 19 kwiecień 2022 11:09

Nowe boisko przy Rzeźniczej 4

Nie ulega żadnej wątpliwości, że oferta edukacyjna naszej szkoły - Zespołu Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości MIRiP w Krakowie z roku na rok staje się coraz ciekawsza! Już w czerwcu 2022 r. zostanie oddana do użytku nowoczesna i doskonale wyposażona strefa sportowa na terenie szkoły.

Do dyspozycji uczniów przekazane zostaną: trawiaste boisko do piłki nożnej, boisko do piłki ręcznej, siatkówki, koszykówki, tenisa i badmintona, jak również siłownia na wolnym powietrzu. Mieszkańcy Krakowa będą mogli skorzystać również z ogólnodostępnej strefy street workoutu. Nowoczesna infrastruktura sportowa pozwoli na organizowanie zawodów i turniejów sportowych, szkolnych i międzyszkolnych. Planowane są różnego rodzaju wydarzenia aktywizujące dzieci i młodzież oraz starszych mieszkańców miasta, dlatego nawiązujemy i zacieśniamy współpracę z krakowskimi instytucjami o charakterze sportowym. Inwestycja przy ul. Rzeźniczej sfinansowana została przez Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie na wniosek Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie.

O inwestycji robi się w Krakowie głośno - artykuł na ten temat można przeczytać m. in. w lokalnej gazecie "Kurierze Zwierzynieckim" po kliknięciu TUTAJ (str. 11).

Czytano 152 razy Ostatnio zmodyfikowano wtorek, 19 kwiecień 2022 11:31