czwartek, 02 czerwiec 2022 06:42

Otwarcie boisk przy Rzeźniczej 4

Nadchodzi długo wyczekiwany moment! Już w przyszłym tygodniu, 7 czerwca 2022r. odbędzie się oficjalne otwarcie zrewitalizowanej strefy sportowej przy Zespole Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie!

O godzinie 13:30 oficjalnego otwarcia boisk przy ul. Rzeźniczej 4 dokona Prezydent Miasta Krakowa Prof. Jacek Majchrowski wraz z Prezesem Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie Januszem Kowalskim.

7 czerwca jest DNIEM OTWARTYM w naszej szkole, dlatego zapraszamy również do zwiedzania.

Wydarzeniu towarzyszyć będą finały rozgrywek szkolnych (piłka nożna, siatkówka, koszykówka, street workout), które rozpoczną się już od godziny 10:00. Ponadto w trakcie trwania całego wydarzenia przewidziano liczne atrakcje: występy cheerlederek, pokazy street workoutu, pokazy pierwszej pomocy a na zmęczonych sportowców będzie czekał tort i lody. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu.

Otwarcie infrastruktury sportowej przy Rzeźniczej 4 jest jednym z najważniejszych wydarzeń dla Izby w 2022 roku. Do dyspozycji uczniów przekazane zostaną: trawiaste boisko do piłki nożnej, boisko do piłki ręcznej, siatkówki, koszykówki, tenisa i badmintona, jak również siłownia na wolnym powietrzu. Mieszkańcy Krakowa będą mogli skorzystać również z ogólnodostępnej strefy street workoutu. Nowoczesna infrastruktura sportowa pozwoli na organizowanie zawodów i turniejów sportowych, szkolnych i międzyszkolnych. Planowane są różnego rodzaju wydarzenia aktywizujące dzieci i młodzież oraz starszych mieszkańców miasta, dlatego nawiązujemy i zacieśniamy współpracę z krakowskimi instytucjami o charakterze sportowym. Inwestycja przy ul. Rzeźniczej sfinansowana została przez Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie na wniosek Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie.

Czytano 452 razy Ostatnio zmodyfikowano czwartek, 02 czerwiec 2022 07:19