poniedziałek, 26 grudzień 2016 14:33

Spotkanie w Cechu w Chrzanowie

W dniu 14 grudnia 2016 roku odbyło się tradycyjne noworoczne spotkanie opłatkowe z rzemieślnikami chrzanowskiego Cechu. Wszystkich zebranych przywitał Starszy Cechu Rzemiosł Różnych w Chrzanowie Andrzej Dańków.

Wśród zaproszonych gości nie zabrakło przedstawiciele lokalnych władz, zaprzyjaźnionych szkół i instytucji a także przedstawicieli Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości: Prezesa Janusza Kowalskiego, Dyrektor Anny Adamczyk wraz z zastępcą Tomaszem Kowalikiem. Uczestnicy spotkania po złożeniu sobie życzeń i wspólnym kolędowaniu przystąpili do uroczystego posiłku, podczas którego poruszano liczne tematy, dotyczące funkcjonowania rzemiosła. Wiele uwagi poświęcono przede wszystkim tematowi nauki zawodu młodocianych pracowników oraz aktualnościom z Polski i ze świata.

• Malopolska_Izba_Rzemiosla_i_Przedsiebiorczosci_w_Krakowie_Cech_ChrzanowP1
  • Malopolska_Izba_Rzemiosla_i_Przedsiebiorczosci_w_Krakowie_Cech_ChrzanowP2