środa, 28 wrzesień 2022 13:44

Przygotowania do Wielkiej Gali Jubileuszu 95-lecia MIRiP

Dziś, tj. 28 września 2022 r. odbyło się pierwsze, inauguracyjne spotkanie Komitetu Organizacyjnego Obchodów 95-lecia Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości. To zaplanowane na maj 2023 roku wielkie wydarzenie, wymaga wielkiej i sprawnej pracy, dlatego pierwsze ustalenia organizacyjne zapadły już dziś.

Spotkanie poprowadził przewodniczący Komitetu Grzegorz Mielnicki wraz z zastępcami: Tomaszem Kowalikiem i Anną Adamczyk. W skład Komitetu wchodzą rówież: Andrzej Dębowski, Zbigniew Pyrek, Beata Ostrowska, Monika Olejnik i Marian Satała. Podczas pierwszego posiedzenia omówione zostały kwestie ramowego planu działań na ten i przyszły rok, w tym m. in.: miejsca zorganizowania Wielkiej Gali 95-lecia MIRiP, organizacji przemarszu pocztów sztandarowych, Starszyzny Cechowej oraz gości, możliwości sponsorowania wydarzenia oraz zaplanowania występu artystycznego, który uświetni Wielką Galę. O postepach prac będziemy informować na bieżąco.

Czytano 442 razy Ostatnio zmodyfikowano środa, 28 wrzesień 2022 13:53