środa, 07 grudzień 2022 08:05

Uczniowie z Rzeźniczej 4 w akcji mikołajkowej!

Uczniowie z Zespołu Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości MIRiP tradycyjnie, już po raz szósty wzięli udział w przedświątecznej, wyjątkowej akcji mikołajkowej. Na ulice Krakowa wyruszyło aż 147 Mikołajów z Rzeźniczej 4!

W dniu 6 grudnia 2022 r. aż 147 Mikołajów - uczniów naszej szkoły wyruszyło z Rzeźniczej 4 specjalnym Tramwajem Mikołajkowym w kierunku Placu Wszystkich Świętych. Następnie nasza młodzież wystąpiła na scenie Rynku Głównego (występ uczniów można obejrzeć klikając TUTAJ), a po występie ruszyła do Magistratu Urzędu Miasta Krakowa po specjalne paczki Mikołajowe przekazane przez Prezydenta Miasta Krakowa prof. Jacka Majchrowskiego. Z paczkami wyruszyli dalej - do Szpitala im. S. Żeromskiego w Krakowie, gdzie wręczyli podarunki pacjentom.

Akcja jak co roku zakończyła się sukcesem, dzięki dobrej współpracy Zespołu Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości MIRiP w Krakowie z MPK i Artimem.

Kolejny występ naszych uczniów "Koncert kolęd i pastorałek na scenie Rynku Głównego – w wykonaniu uczniów, absolwentów i nauczycieli ZSRiP MIRiP w Krakowie pn. „Lubię te dni grudniowe…”"na scenie Rynku Głównego już 22 grudnia 2022 r. o godzinie 19:00!

Serdecznie zapraszamy!

 

Pełna fotorelacja z wydarzenia na stronie naszej szkoły (po kliknięciu TUTAJ) oraz na www.krakow.pl (po kliknięciu TUTAJ).

Czytano 437 razy Ostatnio zmodyfikowano środa, 07 grudzień 2022 08:23