poniedziałek, 31 październik 2016 13:31

Wizytacja Narodowej Agencji Programu Erasmus+

Wielkimi krokami zbliża się termin wyjazdu rzemieślników biorących udział w projekcie w ramach programu Erasmus+. W związku z tym w ubiegły piątek, tj. 29 maja odbyła się w siedzibie Izby wizytacja przedstawicieli Narodowej Agencji Programu Erasmus+. W spotkaniu uczestniczyli koordynatorzy projektu: Dominika Janas-Pach, Beata Ostrowska i Tomasz Kowalik.

W trakcie spotkania przedstawiono idee powstania projektu „Różne zawody, te same cele. Wymiana doświadczeń w dziedzinie kształcenia sposobem na podniesienie jakości nauczania”. Przedstawiono również korzyści, które przyniesie realizacja projektu w kontekście otwarcia Rzemieślniczej Zasadniczej Szkoły Zawodowej MIRiP. Podniesienie kompetencji instruktorów praktycznej nauki zawodu przyczyni się do podniesienia jakości nauczania i zdobycia nowych doświadczeń. Ponadto, pełna relacja z wyjazdu zostanie przedstawiona uczniom szkoły, aby zachęcić ich do brania udziału w mobilnościach, które Izba ma zamiar w niedalekiej przyszłości realizować.

Czytano 2101 razy