poniedziałek, 13 luty 2017 13:30

Konkurs "Jakie znasz zawody"

Zapraszamy uzdolnione dzieci i młodzież!
Rysujcie, malujcie, fotografujcie i filmujcie - czekamy na Wasze prace!  Małopolska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości informuje, że Wielkopolska Izba Rzemieślnicza w Poznaniu oraz Fundacja Społeczeństwo i Gospodarka pod patronatem Prezesa Związku Rzemiosła Polskiego w Warszawie organizuje kolejny Konkurs „Jakie znasz zawody”. To już czwarta ogólnopolska edycja tego Konkursu.

Zadaniem konkursowym jest stworzenie rysunku, fotografii lub krótkiego filmu przedstawiającego wykonywanie wybranego zawodu rzemieślniczego. Prace powinny w ciekawy sposób przedstawiać zawód i koncentrować się na pozytywnych aspektach pracy.
Poznając różne zawody młodzież zdobywa wiedzę o życiu społecznym i gospodarczym oraz uczy się szacunku dla pracy innych. Rozwijanie zainteresowań artystycznych poprzez wykonanie rysunków, zdjęć czy filmów wpłynie - zdaniem organizatorów - pozytywnie na kreatywność oraz umiejętność prezentowania własnych obserwacji i przemyśleń.
Celem konkursu jest kształtowanie pozytywnego wizerunku pracy zawodowej i promowanie wiedzy o rynku pracy. Jego szczególną wartością jest wczesna edukacja o zawodach i propagowanie szacunku dla pracy.
Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie! Na zwycięzców czekają nagrody!
ZGŁOSZENIA do etapu regionalnego w Małopolsce:
- termin: do 31.03.2017 r.
- Małopolska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości, 31-008 Kraków, ul. św. Anny 9, tel. 12 421-52-51, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (Beata Ostrowska).
W poniższych załącznikach znajdą Państwo wszystkie niezbędne informacje i formularze.


POBIERZ REGULAMIN DLA PRZEDSZKOLI

POBIERZ REGULAMIN DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCHREGULAMIN DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

POBIERZ REGULAMIN DLA GIMNAZJÓWREGULAMIN DLA GIMNAZJÓW

Czytano 1924 razy Ostatnio zmodyfikowano poniedziałek, 27 marzec 2017 08:36