niedziela, 27 sierpień 2023 11:22

Szkolenie członków komisji egzaminacyjnych MIRiP na lata 2023-2028

W dniu 24 sierpnia 2023 r. w Klubie” Na Kotłowem” odbyła się II tura obowiązkowego szkolenia członków komisji egzaminacyjnych MIRiP zgodnie z uchwałą nr 5 Zarządu Związku Rzemiosła Polskiego z dnia 30 kwietnia 2028r w sprawie przyjęcia programu szkoleń dla osób wchodzących w skład komisji egzaminacyjnych izb rzemieślniczych, przeprowadzających egzaminy czeladnicze i mistrzowskie i sprawdzające.

Szkolenia to ma na celu przygotować członków komisji do przeprowadzania egzaminów zgodnie z obowiązującymi zasadami prawnymi i procedurami egzaminacyjnymi.
Szkolenie prowadziła Pani Agnieszka Harasim ekspert Związku Rzemiosła Polskiego. Podczas szkolenia Prezes Izby Janusz Kowalski uroczyście wręczył powołania członkom komisji egzaminacyjnych na nową kadencję.

• Szakoenie_MIRiP
  • Szakoenie_MIRiP1